Letelica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omiljene igre i sta volis kod njih...

4 posters

Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by PumpkinExterminatorWlado Tue Oct 06, 2009 10:19 pm

Evo, npr, moje su:
Prince of Persia, Tomb Raider i Assasins Creed
Volim igrice koje imaju i akcije i avanture, i da treba da se razmislja, itd. Takodje volim kad igrica ima pricu, bezveze mi je da igram i ubijam tek onako bez veze. Osim kad sam nervozan. Tad samo idem i koljem, bas me briga ko je i sta je. Laughing
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by Diko Wed Oct 07, 2009 7:10 pm

Tomb Raider i gta 4

Diko

Posts : 9
Join date : 2009-10-07

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by PumpkinExterminatorWlado Wed Oct 07, 2009 7:12 pm

A sta volis kod njih? Razz Smile
Daj malo da prosirimo pricu, Diko. Very Happy
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by Diko Wed Oct 07, 2009 7:15 pm

Gta zato sto je strava ekstra grafika i sve a Rider mosto je avanturisticka igra a obozavam takve igrice jeste da imam samo jedan deo ali je zato ekstra

Diko

Posts : 9
Join date : 2009-10-07

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by PumpkinExterminatorWlado Wed Oct 07, 2009 7:23 pm

I ja sam igrao GTA jedno vreme. GTA4 sam obozavao, ima je tako extra pricu, ali grafika je bila uzasna. Na kompu mogu da igram znaci sve najnovije igrice, imam jako mocnu graficku, ali GTA4 je tako spoooor, a grafika uzasna (senke posebno!). Tako da sam odusto.... Omiljene igre i sta volis kod njih... Affraid
Extra je takodje sto je glavni lik Srbin! Very Happy
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by APCEH Wed Oct 07, 2009 9:51 pm

meni su omiljene igrice:eRepublik.com i The Godfather II...eRepublik je online igra gde imas svoga lika mozes da budes vojnik,novinar,politicar,biznismen mogucnosti su neogranicene najvaznije je da si odan eSrbiji i da radis za dobrobit nje ako neko hoce da krene da igra nik mi je u igri ARSEN_CAR Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_biggrin ,dobice pomoc od mene a i od udruzenja u igri,a The Godfather II je mocna zato sto imas clanove svoje "familije" koji te prate i slusaju. Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_biggrin
APCEH
APCEH

Posts : 32
Join date : 2009-10-07

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by PumpkinExterminatorWlado Wed Oct 07, 2009 9:55 pm

Taj eRepublik mi smrdi malo na Sims u siroj formi..... Na Sims koji mrzim iz dna duse..... grrrrrr
Omiljene igre i sta volis kod njih... Lol Al ajd, provericu. Smile


Slazem se za godfather, iako nisam igrao, gledo sam kakva je. Bas je mocna. Very Happy
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by APCEH Wed Oct 07, 2009 10:00 pm

http://www.kide83.com/erepublik/?ime=aleksej015..ukratko o erepubliku Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_biggrin ako oces donecu ti u skolu....e brate ja tebe uopste nevidjam na odomru..gde ides na uzinu Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_question
APCEH
APCEH

Posts : 32
Join date : 2009-10-07

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by PumpkinExterminatorWlado Wed Oct 07, 2009 10:07 pm

Au jbt, ovo tako organizovano, bogami, prava politička kampanja! Sutra ima da se prijavim. Smile

E, a na užinu idem u Laki bejker (gde ti redovno srećem sestru xD), pa u školski sa društvom. Retko se šetamo parkom... Smile ti?
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by APCEH Wed Oct 07, 2009 10:10 pm

ja u podrum nisam te video ni 1 gde je to Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_question Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_question Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_question

EDIT BY ADMIN WLADO: E, odgovorio sam ti u PM, da ne spamujemo temu Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_smile PM ti je Private Mail, da ne pomislis da je u Picku Materinu xDDDD

znam sta je PM Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_biggrin Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_biggrin Omiljene igre i sta volis kod njih... Icon_biggrin
APCEH
APCEH

Posts : 32
Join date : 2009-10-07

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by snickers_is_good Sat Oct 10, 2009 2:33 pm

Ja najvise voli RPG igrice i strategije ... RTW (Rome Total War) i Medieval Total War ...
a eRepublic je extra igrica i mnogo mi se svidja ...
Arsene, jel ti isti nick i tamo ?
snickers_is_good
snickers_is_good

Posts : 29
Join date : 2009-10-07
Location : Loznica, Western Serbia

Back to top Go down

Omiljene igre i sta volis kod njih... Empty Re: Omiljene igre i sta volis kod njih...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum