Letelica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :)

Go down

Emocije u vezi....

Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_lcap50%Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_rcap 50% 
[ 2 ]
Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_lcap25%Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_lcap25%Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_lcap0%Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total Votes : 4
 
 

Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Empty Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :)

Post by PumpkinExterminatorWlado Thu Oct 08, 2009 7:44 pm

Uopste, kako zamisljate to biti u vezi sa nekim? Dal ti je i kolko bitna osoba s kojom se smuvas? Je su ti bitne emocije ili je veza za vas samo rutina - nesto cisto radi reda i da se hvalis drugima i sl? Lol, mene jednom pitao neki sestak kao kolko sam imo cura dosad. Ja kazem ni jednu. On ce kao sav bitan, nesto tipa: "hahaha, ti osmak [tada bio] i nisi imao curu, a ja imao 8". Prica mi posle kao, najduze bio u 3-4 sedmice, a najkrace 4 dana... E, jadnika.... Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Kopfschuettel A istina je da se klinci danas tolko pale na to da veze skroz gube sustinu. Msm brate, cura ti nije samo eto tako da se hvalis, obican broj na spisku. Jbt, cura ti je ono.... cura. Znaci volite se, delite tajne, stalno mislite jedno na drugo itd itd, kapirate me. Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Icon_smile A ti ako s nekim raskines posle 4 dana, to nije ni bila prava veza. Inace ja bi sad naveo primer prave veze (bar kako ja mislim da jeste) izmedju nekih dvoje iz mog proslog razreda, al ne znam dal smem ovde zbog polise privatnosti foruma...... Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Icon_wink Dobro, sad, ja sam neiskusan u ovome, ali diskutujte. Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Icon_smile
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Empty Re: Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :)

Post by PumpkinExterminatorWlado Thu Oct 08, 2009 11:38 pm

Sta ste se bre usrali, ajte malo recte nesto jbt. Jbg, ja pokusavam malo da razradim forum s opsirnim temama, al smorih se ko burek u svemiru jbt.
lol!
Dobro, bar su neki podforumi aktivni.... Smile
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Empty Re: Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :)

Post by Guest Sat Oct 10, 2009 11:16 am

pa brate kapiras li ti da.......nadjes lepu devojku i sa njom budes dok ti ne dosadi a u medju vremenu uz nju promenis jos 500 njih.....i ti si zadovoljan a i batica(.!.)...... normalno je da ces je voleti.... Wink

Guest
Guest


Back to top Go down

Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Empty Re: Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :)

Post by PumpkinExterminatorWlado Sat Oct 10, 2009 12:01 pm

Pa dobro brate. Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Icon_scratch Al ipak nekako.... Nije mi fer brate prema njoj.... Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Kopfschuettel Msm, kad bi ja sazno da me cura vara, jbt, slomila bi mi srce. Ne znam dal bi mogo da podnesem. A i to, dok ti ne dosadi, jbt, nisu cure igrica za kompjuter, pa kad ti dosadi, samo je sutnes... Nije bitan samo sex, imaju cure osecanja i to, kapiras me.... Ako je volis, onda pazis na nju, a posebno na osecanja, znas kake su cure osecajne... Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Icon_wink
PumpkinExterminatorWlado
PumpkinExterminatorWlado
Admin

Posts : 156
Join date : 2009-10-06
Age : 29

https://letelica.forumotion.com

Back to top Go down

Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :) Empty Re: Zaljubljivanje, veze, ovo ono..... :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum